1980 yılından kurulan firmamız otomobil sektöründe büyük ihtiyaç duyulan plastik parça tamiri üzerine hizmet vermektedir.

Bu alanda hizmet veren ilk firma olan 2002 STOP otuz yıldır sahip olduğu tecrübelerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmaktadır. Firmamız Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekte olup, bünyesinde alanında uzman usta ve kalfalardan oluşan on beş personel bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte otomobillerin iç ve dış yapılarında plastik aksamlar sıkça kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak otomobilin maruz kaldığı olumsuz etkenden ilk olarak plastik aksamlar etkilenmekte olup parça üzerinde dış etkene bağlı olarak kırılma, kopma, yırtılma, çürüme, yanma, çökme vb. hasarlar oluşmaktadır.

Plastik aksamın bir kısmında meydana gelen bu hasarlar 2002 Stop’tan önce araç sahibinin maddi imkanlarına göre kimi zaman yenisiyle değiştirilmekte kimi zaman ise olduğu gibi bırakılmaktaydı. Parçayı yenisiyle değiştirmek maddi bir külfet oluşturduğu gibi değiştirilmediği durumlarda ise aracın görünümünü bozduğu gibi değerin düşürmekteydi.

2002 Stop’tan sora plastik aksamlarda meydana gelen hasarlar, parça üzerind, alanında uzman personelin titiz çalışmaları sonucu onarılarak orjinal haline getirilmektedir. Neticede görünümü bozuk bir otomobil kullanmaktan kurtulduğunuz gibi bunun için yüksek meblağlar ödemek zorunda da olmuyorsunuz.

Hizmetlerimizi dört ana başlık altında toplayabiliriz. Bunlar;

  • Far temizleme,
  • Far ve stop tamiri,
  • Oto İç ve dış aksam plastik parça tamiri,
  • Diğer plastik parçaların tamiri ve yapımı,

yaptığımız işte iddialıyız, hizmetlerimize Ankara başta olmak üzere çevre illerden ve tüm Türkiye genelinden ulaşabilirsiniz bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.